Cestou, necestou…

Občas cestuji a musím se sbalit třeba na víkend. Samozřejmě se připravuji na veškeré varianty počasí i příležitostí, které mě můžou potkat. Šminky si beru vždy, protože člověk nikdy neví, co ho potká a bez líčení vypadám opravdu mrtvolně (což mi nevadí, ale okolí reaguje slovy „Nejsi chudokrevná? Nebo nemocná?“ – nejsem, ale vysvětlujte jim, že tak skutečně vypadáte!). Barry M vytvořilo svou kompaktní paletku a myslím, že se docela povedla. Barvy jsou podle mého dobře kombinovatelné a balení je roztomilé (až na pěnový aplikátor). Slisovali 9 třpytivých barev za rozumnou cenu a dali jim jméno – Deluxe Eyeshadow Kit. A protože je mi jasné, že ne každému se zdají barvy kombinovatelné, tak vložím i fotky líčení, ale to až někdy příště… Nyní je Deluxe Eyeshadow Kit po dobu 14 dní slevněn na 249 Kč s DPH, kdyby jste náhodou jely někam na víkend.

Barvy zleva: měděná, modrá, tmavě fialová, stříbrná, černošedá, zlatá, hnědá, zelená, fialová

paletka
paletka2

posted in Oči by Bára

5 Comments to "Cestou, necestou…"

 1. Dee-Dee wrote:

  Tyhlety „knížečky“ se mi hrozně líbí, byly by swatchky? :)

 2. saisanka wrote:

  Na mě je to moc veliké. Když cestuju, tak jsem jako Mr. Bean, minimalizuju maximálně. Bez líčení bych nejela, ale rozhoduje velikost a univerzální použití – takže bílá, šedá, řasenka a pinzeta na obočí.

 3. Eva wrote:

  Paletka se mi líbí, jen ty modré odstíny bych nevyužila. Na cestování ideální, já rozhodně nejsem minimalista( 4 štětce, 8 kelímků
  s pigmenty, 2 řasenky, báze atd) a taky by mě nebavilo být namalovaná každý den stejnou barvičkou. Zvlášť když jedu na 14 denní zájezd.

 4. Helen wrote:

  Na mě jsou tam samé šílené barvy – modrou nikdy, hnědé a zlaté odstíny mi nesluší, zelenou nemám k čemu…

 5. Bára wrote:

  Helen, ve Vašem komentáři je spousta NE ;) Podle mě není nějaké „nesluší mi“… Jen je potřeba dobře vybrat odstín. Věřím, že budete kočka v hnědé i modré, když se dobře zkombinují ;)

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.