Lip Paints

Navazuji na předchozí příspěvek. Najdete tady jen část odstínů, abych Vás nezahltila ;) A doufám, že Vám to pomůže alespoň trochu při výběru správného odstínu.

Krátce se zmíním k tomuto výrobku. Rtěnky Barry M jsou velmi příjemné konzistence – krásně krémové a rty jsou vláčné (některé rtěnky jiných značek trochu stahují a vysušují). Barvy jsou syté. A trvanlivost nalíčení?! Neposoudím – jsem typický „slízávač“, kterému i neslíbatelné rtěnky vydrží 2 hodiny jakžtakž.

První mazanice na ruce je Touch Of Magic – zelená rtěnka, která se přizpůsobí barvě rtů podle jejich kyselosti/zásaditosti a jen lehce je zvýrazní. Je to fajn jako dárek pro nějakou malou princeznu, která ráda šminky, ale má na ně ještě čas. Nebo pro někoho, kdo chce jen lehce zvýraznit vlastní barvu rtů, ale nic vyzývavého. Navíc tahle záležitost i pečuje o Vaše rty, takže doporučuji.

Poslední mazanice je má „láska na první pohled“. Jedná se o lesk na rty v odstínu Strawberries and Cream. Je tam pouze pro srovnání. Tento odstín je fajn samotný nebo i přes rtěnku. Na rtech hodně příjemný a navíc má úžasnou vůni. Za tu cenu určitě stojí alespoň za vyzkoušení! (Lesky z této kolekce voní každý jinak ;) Fantazie!)

S BLESKEM

lp_vzornik

BEZ BLESKU

lp_vzornikII

posted in Vzorníky by Bára

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.