Řasenka a řasy

Pár z vás se ozvalo, že by je zajímaly nějaké fígle, co nám ukázali na kurzu. Fígle to asi úplně nebudou – spíš všeobecně známé věci, na které se občas zapomíná. Tak se zatím budeme držet hesla: Opakování = matka moudrosti.

Asi každá (nebo skoro každá) chce mít místo řas „smetáky“, kterými bude ovívat svého partnera přes stůl u romantické večeře. Ale nežijeme v pohádce, takže musíme bojovat se zbraněmi, kterými nás matka příroda obdařila. Zamyslete se – jak si vlastně líčíte řasy? Jak postupujete u nanášení maskary? Můžete to dělat ještě trochu lépe?

oko bez řasenky

mascara


Postup: Začněte u spodních řas. Naneste vrstvu řasenky na dolní řasy obou očí.

mascara2

Namočte kartáček a naneste řasenku na horní řasy zeshora obou očí. Pokud se objeví drobné hrudky barvy, tak se nebojte, nevadí to.

mascara3

mascara4

A nakonec horní řasy zespodu.

mascara5

A tady jsou obě oči.

mascara7

Takže pokud takto nanášíte řasenku celá léta, nic nového tady nezjistíte. Ale pokud ne, tak to alespoň zkuste. Já ve výsledku rozdíl vidím a rozhodně si vystačím s jednou vrstvou řasenky a nepotřebuju žádné báze, kleštičky ani nic podobného. Je to jen drobný detail, který může vaše líčení ještě více podtrhnout ;)

Doufám, že tenhle tip pro vás bude přínosem :)

posted in Tipy by Bára

5 Comments to "Řasenka a řasy"

 1. Yarisse wrote:

  Tak tohle je vážně zajímavý tip. Nikdy mě nenapadlo si dávat řasenku i svrchu, určitě to vyzkouším. Díky :)

 2. Helen wrote:

  Super! Díky za tip a těším se na případné další!♥

 3. viennettka wrote:

  Tak tenhle tip sice znám, ale naposledy jsem ho zkoušela… no, pár let už to bude :-) Takže taky určitě vyzkouším znova, protože tvoje řasy vypadají opravdu krásně!

 4. Bára wrote:

  Yari, ono když se nad tím zamyslíme, tak shora máme řasy vlastně „nahé“ a často ještě poprášené od stínů ;) A když jsou černé, tak vypadají lépe.

  Jinak díky za reakce a těším se na další komentáře nebo naopak vaše tipy a otázky!

 5. candiska wrote:

  Zkoušela sem několikrát řasy barvit zezhora ale vždycky se mi slepily.. mam jich hodně i docela dlouhý ale světlý.. spíš jen eště protahuju ,,smetáky“ :-D

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.