Berries

No, hned na začátek upozorním, že fotky úplně neodpovídají realitě, ale foťák si svůj pohled na barvy nenechá vymluvit! Celé je to více do vínovofialova (prostě je to hezčí!). Po předchozím příspěvku vím, že blog píšu pro sebe a asi snad i pro Yarisse (která taky bloguje a to zde). Poslední dobou mě hrozně chytly blogy ze Švédska, i když jim vůbec nerozumím :D Ale o tom příště…

Abyste věděli, tak jsem si chtěla přilepit i smetáky, ale nechtěla jsem, aby mi ženské na ulici záviděly (vtip :D ). A pokud na mém obličeji vidíte lesk, který se podobá mastné pleti, tak mi ujela ruka s DD8, který jsem si přimíchala do pudru (spíš pudr do DD, podle vzhledu), abych vypadala „svěže“ – vypadám jako čerstvě usmažený řízek. Fotku celého obličeje jsem chtěla zveřejnit, ale má pleť hodně prožívá jaro, které přišlo a je prostě v rozpuku jako třešeň, co nám roste před okny. Myšlenka totiž byla, že ukážu celkový vzhled, protože se mi to líbí ;)

Použila jsem DD88 (Winter Berry), DD74 (Purple), DD58 (Candy), DD12 (White), černou kajalovou tužku pod dolní řasy, bílou kajalovou tužku na vnitřní linku, korektor ic3 k zamaskování kruhů pod očima, tvářenku bl6 (Terracotta) a lesk na rty LGW2 (Toffee).

berry2

berry3

berry_face

A protože jsem kozlík šikula, tak jsem vysypala DD Winter Berry :( Ale 1/2 jsem zachránila :) Zřejmě na mě působí magie dnešního čarodějnického dne!

Šťastný let a čisté nebe všem fanynkám Barry M a moješminky.cz

posted in Líčení by Bára

7 Comments to "Berries"

 1. Yarisse wrote:

  Líčení je krásný a popis mě moc pobavil. Takže děkuju za zlepšení nálady ;)

  A taky děkuju, že ses zmínila o mém blogu :)

 2. hanysek wrote:

  Baruš a to je vážně tvé oko? Pěkné :-P

 3. Bára wrote:

  Yarisse, děkuji za komentáře :) Ta zmínka o Tvém blogu je tady k ničemu, když to čteme komorně asi 4 lidi :D

  Hanýsku, Lukášovo není, tak jak můžeš pochybovat?! No toto… :D

 4. hanysek wrote:

  Néé já nechtěl pochybovat, pro tvé zelené oko jsem měl dycky slabost :-P je sem se chtěl ujistit :-D

 5. Helen wrote:

  Há, to není pravda, já to tu čtu taky :P (A každý den šmíruju, jestli je tu už nějaký další nový příspěvek:))

 6. Bára wrote:

  Díky Helen :) Budu tedy psát dál!!!

  Hanýsku, tak tě ujišťuji, že máš slabost pro tohle MÉ oko ;) :*

 7. viennettka wrote:

  Já se teda přiznávám, že jsem tu delší dobu nebyla, ale za to může jen skutečnost že tohle není klasický blog na blogspotu a tak na mě nevyplivne nové příspěvky hned když se přihlásím na svůj blog :-( Ale jinak sem chodím moc ráda! A doufám, že nám někdy ten slíbený celkový vzhled ukážeš, Barunko :-)

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.