Trochu úlet

Vydechli jste si? Nepotrápila jsem vás skoro 2 týdny! A teď, když je to neuvěřitelné vedro, to je ode mě skoro jako rána z milosti. Očekávám, že můj „post“ vás porazí/dorazí :D Fotky nijak slovně doprovázet nebudu, protože si to nezaslouží :( Jen možná řeknu, že v reálu to vypadalo lépe (ale ne o moc :D ). A možná bych mohla veřejně slíbit, že se už o nic výtvarného nepokusím ;) Ale já se asi ještě pokusím, takže to slíbím jindy, jo?!

Musím říct, že dnes je v Brně opravdu hodně teplo! A my se vydáme na cestu domů k rodičům. I když ten cíl je mnohem vyšší! Jedeme oslavit 75 let babiččina a 80 let dědečkova života :) Ve svém věku jsou pořád skvělí a doufám, že ještě dlouho budou! Klasicky jsem se chtěla na cestu našminkovat, ale včera se něco stalo (nevím teda co!?) a já mám dnes pravé oko rudé jako Terminátor :D Co víc si takhle při pátku přát?!

wing1

wing2

wing3

Krásný a slunečný víkend všem! ;)

posted in Líčení by Bára

1 Comment to "Trochu úlet"

  1. viennettka wrote:

    To vůbec není úlet náhodou! Hrozně ráda se na taková kreativní líčení koukám a ty to máš jako vždy nádherné! Pokud si můžu dovolit maličkou kritiku, tak řasy vypadají lehce slepeně… ale nijak to celkový dojem nekazí, líbí se mi to i tak :-)

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.