Novinky!

Já vím, že s tím přicházím zase pozdě, ale to už ke mně asi patří. Navíc bych se tady mohla vymlouvat na milion věcí, které mě zdržely od psaní. A vlastně se i vymluvím. Dnes mě donutily k napsání asi 4dcl bílého na večír a „nadílka“ z Cheesy shopu, která se k vínu úžasně hodila.

Teď ty výmluvy! Takže…bylo dlouhé a neúnosné vedro. V bytě bylo snad 50°C nebo-li jako v líhni pro kuřata a obtěžovalo mě i dýchat. Navíc jsem se psychicky připravovala na líčení něvěsty a svatbu, na kterou jsme byli pozváni. Na svatbě jsem pozřela půlku obory (rozumějte kance a jelena) a pak jsem musela odpočívat/hibernovat (Ano, hibernovat se může i v létě!). A když už se vše ustálilo, tak přišel úřední šiml ;)

Když přišlo zboží, tak jsem nafotila novinky a řekla si, že by vás to možná zajímalo. Musím říct, že nové Dazzle Dusty jsou krásné! Bright Indigo se občas malinko zatřpytí, ale v podstatě je matná, dobře pigmentovaná a modrofialová nebo fialovomodrá (asi vážně něco mezi).

dd_indigo

Brass je skutečně mosazná. Myslím, že fotky realitu trochu zkreslují. Zaujala mě konzistence, která mi vlastnostma připomíná rtuť. Asi nejtřpytivější a nejzářivější odstín, krásný, který doporučím opravdu všem ;)

dd_brass

dd_brass2

Buff – nejsvětlejší z novinek! Popsala bych ho jako okrově zlatý a poměrně netradiční. Nevypadá jako „staré“ zlato! Fotky opět trochu zkreslují.

dd_buff

Burgundy Noir aneb to nejlepší na konec! Černý základ, vínový odlesk a duochromatické mikrotřpytečky dělají z tohoto Dazzle Dustu poklad. Pokud se nebojíte tmavších barev, tak by vám tento skvost neměl ve sbírce chybět ;)

dd_burgundy

Všechny 4 spolu :)

dd_new

V samotném závěru si dovolím pochválit inovaci obalu pro tvářenky. Jsou teď více holčičí a hravé ;) Kytičkový potisk jim dodal „šmrnc“. (Fotka je šišatá :( )

blusher

Přeji klidný slunečný víkend!

posted in Oči, Tvář by Bára

4 Comments to "Novinky!"

 1. lily wrote:

  Ty nove obaly na tvářenky jsou úplně nádherné :) Hned jsem si jednu objednala tak doufám,že mi přijde v tomhle novem obalu :)

 2. Yarisse wrote:

  Brass pigmentík se mi asi z novinek líbí nejvíc. Po dlouhé době zkouším zase nějaké sypké věci. A pokud budou testy úspěšné, tzn. neskončí tím, že je z toho zase víc nepořádku jak parády, asi ho zkusím. Fakt mě láká :)

 3. viennettka wrote:

  Mně se líbí ty poslední dva, ale už pigmenty skoro nepoužívám, takže kupovat celé balení nemá smysl… škoda, že nenabízíte taky odsypky, Barunko :-D

 4. Bára wrote:

  Lily, musím se zamyslet, ale myslím, že jsem balila tu „novou“ ;) Tak snad přijde vážně ta nafocená :)

  Yarisse, nevěřím, že bys rozsypávala okolo ;) Už jsi ostřílený jezdec v líčení! No, nechám se překvapit…

  Viennettko, my jsme o odsypcích vážně uvažovali, ale nějak jsme to vzdali. Nejsem si jistá, že by to šlo na odbyt :(

  Děkuji za reakce ;)

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.