Marshmallow (pink)

U nás sladký, růžovobílý bonbónek s houbovitou konzistencí. Tak trochu mé dětství ;) „Maršmelouny“ se prodávají pořád, ale já už je asi nejím…nebo spíš si je nekupuji. Jsou v obrovských pytlících a rozplývají se na jazyku! (Aspoň tak si je pamatuji já.) A z amerických filmů vím, že se dají opékat i nad ohněm :D Ale tohle jsem teda nikdy nezkoušela. Při mém štěstí by se mi bonbónek roztekl, zůstaly by mi oči pro pláč, ohořelý klacek a „maršmelou“ smažící se v pekle.

Teď zpátky do reality dnešních dní… Lak Marshmallow Pink je krémový, něco mezi tělovou a lehce broskvovou barvou. Úžasně koresponduje se rtěnkou od Barry M. (Možná bych mohla bliknout fotku rtěnky a laku…?! Ale neslibuju!) Lakovalo se s ním dobře, 2 vrstvy stačí a pokud na fotkách vidíte v laku „díry“, tak věřte, že ve skutečnosti tam nejsou ;)   Lakování není moc povedené, měla jsem v ruce třas nebo-li jsem prostě nešika ;)

np_marshmallow

np_marshmallow2

np_marshmallow3

Edit: Nakonec jsme Marshmallow koupili a musím vám to napsat – chutnají pořád stejně! Jako sladká, trochu jahodová a pomoučená houba na mytí nádobí :D Takže pár fotek pro pobavení ;)

np_marshmallow4

A tady můj chlupatý obličej!

np_marshmallow5

np_marshmallow6

Kdy jste si naposledy dali „Maršmelou“?

posted in Nehty, Rty by Bára

6 Comments to "Marshmallow (pink)"

 1. Yarisse wrote:

  Tak jestli budou takové nádherné fotky pokračovat, brzy u vás nakoupím :)
  Rtěnka i lak se mi moc líbí a obzvláště ty fotky s maršmeláky jsou nádherný.

  Jo a já myslím, že Amíci mají nějaký speciální marshmellow, že to naše není to jejich :)

 2. hanysek wrote:

  SEXY! :-D Ale z marshmellow bych se asi poblinkal..

 3. Mína wrote:

  Ten lak se moc našim českým Maršmelounům nepodobá :) ale jinak se mi moc líbí i v kombinaci se rtěnkou. Škoda, že broskvovotělový láčky mám 2, hnedka bych do něj šla :)

 4. Bára wrote:

  Yarisse, úroveň fotek se nedá slíbit ;) Byla to taková spontanní reakce na Marshmallow… Buď mě něco trkne nebo prostě nic :( Ale snažím se!

  A děkuji Ti za varování, že naši maršmeláci nejsou stejní jako „emeričtí“. Už jsme měli recept How To Roast Marshmallow :D

  Hanýsku, děkuji! :D Rozhodně bonbónky nezkoušej. Sice neurazí, ale ani nenadchnou. Jsou prostě stejné jako před léty…

  Míno, to je pravda – nepodobá se ;) Třeba by byli broskvoví mašmelou chutnější :D Snad zaujmou jiné laky od Barry M, které se Ti do sbírky budou hodit, hm?!

 5. viennettka wrote:

  Pěkný lak! Já mám náhodou marshmallow ráda, celkově docela ujíždím na „gumových“ bonbonech, hlavně teď v práci, řeším tím malý hlad když mě přepadne a je daleko do pauzy :-) Ony ty bonbony v žaludku tak nabobtnají, že stačí dva a jsem sytá :-D Ale tyhle už jsem neměla tak rok, možná dýl, musím si je zase koupit…

 6. Zuzka wrote:

  Prosím vás kde se dá koupit BarryM Marshmallow rtěnka?

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.