Vstávat, plavčíci!

Byli jste na dovolené? U moře? S rodinou/partnerem? Na lodi? Nebyli!?! :o Já taky ne :P A tak vám napíšu návod, jak si to užít doma! Kupte si levné CD s relaxační hudbou – ideálně šumění moře, pytlík mořské soli, „hajzlvoňku“ s vůni Ocean Breeze ( čti „oušn bríz“), mražené mořské plody (žádné čokoládové, ano?!), stolní větráček, rozprašovač na vodu, modrý lak v odstínu NAVY a modrobílé, pruhované tričko. Klidně to doplňte o to, co si myslíte, že na plachtění po moři potřebujete ;)

Oblékněte si svůj námořnický outfit*, nalakujte nehty, pusťte si CD (ne z okna ve 3. patře na zem!), do vzduchu stříkněte osvěžovač, zapněte větráček a občas si šplíchněte do očí slanou vodu* z rozprašovače. Pokud vás po tomto plavba omrzela, tak je čas na mražené mořské potvory, které asi nebudou moc chutné, ale po týdnu na moři už by vám taky nechutnaly :D

Navy je temně modrý, perleťový lak, který z dálky působí až černě. Lakuje se dobře, kryje ve 2 vrstvách bez problémů a vyfotit se skoro nedá ;) Barva mi přijde krásná! (Pokud máte pocit, že na některých fotkách svírám tu ulitu křečovitě, tak jo. A ulity jsou zakoupené v ČR v obchodě!)

np_292_1

np_292_2

np_292_3

np_292_4

np_292_5

Jak se vám plavba líbila?

* Dodržte doporučený (techno)logický postup…nejdříve obléknout a pak lakovat, ať si nepoškodíte lak. A nenechávejte lakování na konec plavby, kdy budete mít oči plné „mořské“ vody a na lakování neuvidíte.
* slanou vodu získáte smícháním 1 litru vody z vodovodu a 2 polévkových lžic mořské soli

posted in Nehty by Bára

6 Comments to "Vstávat, plavčíci!"

 1. sonidlo wrote:

  Ten je krásný!

 2. An wrote:

  Tak ten teda je. Sice modrou nenosím, ale ten musím mít :D

 3. Lily wrote:

  Nevím, co se mi líbí víc! Jestli lak, tvar nehtů nebo stylizace fotek. Moc pekné!

 4. Yarisse wrote:

  Nádherně vtipná recenze :)

 5. Bára wrote:

  Díky moc za komentáře ;)

  Sonidlo: A to ještě nevíš, že ho po odlakování asi znovu nalakuju :) Fakt je krásný a i po 3 dnech (krom škrábanečků) bez chyby!

  An, tuhle modrou budeš nosit…věř mi!

  Lily, děkuji, se tady červenám.

  Yarisse, děkuji ;) Ona ta puberta ve mně pořád dříme a občas se musí projevit :P

 6. Lukáš wrote:

  Á já lítám pryč, přitom je to tak snadné! Jen nevím, jak udělat ty žraloky a delfíny…

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.