Modrá laguna?

Autor: Bára  //  Rubrika: Nehty

Tak nějak bych tu barvu popsala. Jako mořskou modrou klidnou lagunu, kde na vás koukají barevné rybky, medúzy nežahají, mluví s váma delfín a tropické ovoce samo padá do klína ;) Zažene veškeré chmury, takže kamarád Pátek nebude nutný! Ta barva je prostě ohromná a ohromující :) Klidně s ní můžete ztroskotat a nebude vám to snad ani líto…

Blue Glitter na fotkách ve 2 vrstvách. Schne poměrně rychle a povrch zůstává lehce hrubý. To spraví vrstva nadlaku nebo průhledného laku. Fotky tolik neodpovídají :( Barva je mnohem jasnější, zářivější a celkově hezčí. Ovšem teď nejsou na focení ty nejlepší podmínky, tak třeba to ještě v budoucnu přefotím. Nejvíce odpovídá první fotka.

blue_glitter1

Blue_glitter2

Blue_glitter3

Zářivě modrá na nehtech…jak to máte vy?

7 odpovědí to “Modrá laguna?”

 1. sonidlo Napsal(a):

  Zářivě modrou na nehtech já můžu!

 2. Mína Napsal(a):

  Vypadá nádherně a sluší ti!

 3. An Napsal(a):

  Ó…. Nemůžu se vynadívat. Je krásná. :)

 4. Bára Napsal(a):

  Už čtvrtý den drží jako přikovaný a nechce se nikde ulopnout :) To je samozřejmě super, ale už by se mohl někde načnout, abych měla důvod odlakovat a zkusit zase něco jiného ;)

 5. An Napsal(a):

  To zní slibně! Kolik, že to máš vrstev? :)

 6. Bára Napsal(a):

  An, aktuálně je to myslím 5 vrstev (podlak, 2x lak, 2x nadlak) a nechce to samo slézt?! Možná je to tím, že jsem poprvé opravdu pečlivě přelakovala i hranu nehtu (snad mi rozumíš), protože předtím jsem to trošku (úplně) flákala :D

 7. viennettka Napsal(a):

  Dobře, dobře, píšu si ho na seznam, protože vypadá jako Nubar Sky Sparkle, který se mi barevně moc líbí, ale pěkně blbě kryl, dvě zní jako pohádka!

Zanechte odpověď