V mosazi

2 týdny jste si ode mě nic přečetli a už vás to určitě mrzí, že?! O mosazi vám moc psát nechci, protože všichni víte, že je to slitina mědi a zinku a nějaký druh mosazi se používá i k výrobě plášťů nábojů (to jako střel). Kdysi se z mosazi vyráběly kliky…takové hrozně pěkné. Což mi připomíná, že pár let zpátky můj kamarád nosil takovou mosaznou kliku v kapse, kdyby ho někdo přepadl :D Ovšem pod tíhou kliky mu klesaly kalhoty hluboko pod úroveň pasu… No nic, pojďme radši jinam.

Byla jsem domluvená s Yarisse (její blog už všichni doufám známe), že se sejdem a trochu popovídáme a spojíme příjemné s užitečným. Předaly jsme si kontraband a vyměnily nějaké postřehy ;) Yarisse je neuvěřitelně chytrá, bystrá, milá a já nevím, co ještě. Umí i derivace a integrály! Dala mi tipy na (pro mě) nová videa na YT. Takže jsem s ní strávila vážně moc příjemný čas. A teď pár fotek oka pro ilustraci, jak jsem za ní vyrazila.

Použila jsem matný stín (nebo může být pudr) lehce přes víčko, v záhybu DD100 (Brass), ve vnějším koutku a lehce do záhybu DD97 (Dark Chocolate), DD12 (White) do vnitřního koutku a pod obočí, bílou kajalovou tužku na spodní víčko, černou glitrovou linku a řasenku.  Fotky jsou tmavé, protože zima už klepe na dveře, ale příště snad budou lepší ;)

Brass1

Brass2

Brass3

Brass4

Brass5

posted in Líčení by Bára

2 Comments to "V mosazi"

  1. Yarisse wrote:

    Děkuju za komplimenty, ještě teď se červenám. A teda, takový věci na mne tady práskat!
    A potvrzuji, že Bára je dokonalost sama.
    A to precizní líčení prostě pořád nechápu. Vypadáš, jako by ses s tím narodila. Já vždycky jako že jsem si napatlala makeup :D

  2. Bára wrote:

    Yarisse, je to pravda? Je! Tak proč to neříct ;) O té dokonalosti bych polemizovala a to klidně hodiny :(

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.