Red Glitter k svátku

Napíšu vám k svátku příspěvek, chcete? I kdybyste nechtěli, tak já chci :P Tohle je 70. příspěvek na zrcátku, v sobotu, na Barboru a zítra je 2. adventní neděle… Cítíte Vánoce ve vzduchu? Já ano a moc se těším! Zatím mi ani nevadí ta zima venku. Moje neteř má už napečenou první várku cukroví a to jsou ji teprve 4 roky. No, já nemám ještě ani kuličku :D Ale třeba se přemůžu a na něco se zmůžu ;)

Red Glitter je perfektní lak. Jemné, zářivě červené glitry, kterých stačí 2 průměrné vrstvy. Lak je po zaschnutí lehce hrubý a glitry zůstanou trochu zastřené, proto je vrstva nadlaku/průhledného laku nutností. To mu ale nijak neubírá, protože schne dobře a rychle! Pokud vás od lakování glitrových laků odrazuje jejich odlakování, tak se koukněte na Viennettčin návod, který je jasný a jednoduchý jako facka.

red_glitter1

red_glitter3

red_glitter4

Perníčková princezna :) Vidíte ten soustředěný výraz?!

pernicky

Sledujte zrcátko pozorně! Budou přibývat vánočně laděné fotky

posted in Nehty by Bára

6 Comments to "Red Glitter k svátku"

 1. sonidlo wrote:

  A samozřejmě vše nejlepší k svátku!

 2. Lukáš wrote:

  prosím, aspoň jednu kuličku s rumíčkem :•P

 3. Yarisse wrote:

  Ten lak je nádherný. Něco takového bych dnes potřebovala na zlepšení nálady.
  Jinak ten návod je fajn, ale bojím se, že to beztak ničí nehty.

  A dodatečně všechno nejlepší k svátku.

 4. viennettka wrote:

  Ty mi tady děláš takovou super reklamu a já jdu úplně pozdě s přáním k svátku :-( Přijmi prosím aspoň dodatečně přání všeho krásného!
  A lak je pěknej, zase mám podobnej od Nubaru, ještě nevím jak kryje, ale jestli blbě, ráda nahradím Barry M :-)

  Jarko, určitě je to pro nehty namáhavější než klasické odlakování, ale není to nic drastického a pokud se to dělá jen jednou za čas, nezanechává to na nehtech vůbec žádné následky.

 5. Jana wrote:

  Ahoj, přeju také krásné svátky.:)

  Ke zdejším profesionálkám-znalkyním malovátek bych měla takový dotaz laika: chtěla bych si objednat produkt od BarryhoM, který udělá jakoby průhledný a třpytivý efekt na pleti (jsem vyblitý sněhurkovský typ, který nosí na očích pastelové odstíny, mám černé vlasy-bílou pleť). Chtěla bych takový stříbrný chladný lesk, jakobych měla na obličeji „závěj sněhu“:) Nevím, zda je to vůbec reálné. Díky za rady a omlouvám se případně za spam v tomto článku

 6. Bára wrote:

  Všem děkuji za komentáře a přání ;)

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.