Matt White

It don’t matter if you’re black or white… Michael Jackson a kdo to nepoznal, je ostuda ;) Ale není to tak úplně pravda s tou bílou, protože já jsem bílá dost a myslím, že to láká lidi klást dotazy ohledně mého vztahu se Sluncem. Můj vztah ke žhavé kouli je pochopitelně zcela normální a kladný, ale nepřipékám se, no :( Ta barevná škála je od bílé po humří rudou a k těm grilovaným kuřatům a čokoládám už nedojdu. Nevadí, mým posláním je být bílou velrybou!

Řekla bych, že na bílý lak(np66) by měly být hezké ruce i nehty. A pro mě je bílá barvou, která nedokonalosti zdůrazní víc, než třeba černá. Přitahuje oko! Pro mé nehty to asi není ideální…přijde mi, že bílá si zaslouží fakt hezčí tvar, než ten můj. Upozorňuji, že neschne matně!

Matt White 1

Matt White 2

Vy a sněhově bílá? Pouze na francouzskou manikúru nebo klidně celý nehet?

posted in Nehty by Bára

5 Comments to "Matt White"

 1. Iva wrote:

  Tak já nevím, ale mně se teda Tvoje nehty i tvar líběj strašně moc a ta bílá se mi líbí taky moc, myslim že Ti sedí :)

 2. Mína wrote:

  Já myslím, že ti moc sekne! Máš na něj ideální nehtíky a k barvě kůže ti taky jde :) Já se na bílej teprve chystám a taky jsem zvědavá, jak to na mě bude vypadat.

 3. trb wrote:

  bílý lak jsem měla kdysi a myslím, že to není nic pro mě. hlavně mi přijde, že bílá vůbec nevypadá pěkně na krátkých nehtech… ale ty máš nehty moc krásné, i na tu bílou.

 4. Kyky wrote:

  Já bílé laky lakuju strašně ráda, jsou naprosto úžasné. Navíc se mi líbí, že ho jen tak někdo nenosí. Většina z nich se totiž i blbě lakuje. Jak je na tom tenhle?

  Každopádně vypadá moc dobře, já si myslím, že ti sluší! :)

 5. Božena Němcová wrote:

  Urobilo mi to krásné něhty

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.