Croc Nail Effects

Praskací laky jsou opět v módě. Je jedno, jestli se vám to nelíbí! Pořád je tady velká spousta těch, kteří tento efekt rádi mají a vítají každou novinku. A takovou novinkou je i Croc Nail Effects, který má na laku vytvořit mozaiku vzhledem připomínající krokodýlí kůži. Ten lak to skutečně umí, ALE je potřeba dodržet určitý postup.

Původně jsem neměla v plánu „krokodýla“ zkoušet, protože sama tomu moc neholduji. Na druhou stranu bych měla vědět, co to umí a kdy. Trošku mě k vyzkoušení donutil mail, kde byl dotaz na aplikaci, protože lak jednoduše nefungoval :( Pro všechny příznivce krokodýla tady mám vlastní poznatky a návod.

Je vcelku jedno, jaký barevný lak použijete nebo-li o značku laku skutečně nejde! Vyzkoušela jsem záměrně různé značky laků a fungovalo to vždy stejně, ať to bylo na OPI, Zoye, Sally Hansen nebo BarryM. Důležitý je postup a trpělivost. Návod je i na lahvičce!

 

1. Naneste tenkou vrstvu vybraného barevného laku.

2. Vyčkejte 1-2 minuty, než budou nehty na dotek suché, ale lak ještě nebude úplně proschlý. Neaplikovat na úplně suchý lak!

3. Aplikujte tenkou vrstvu Croc Nail Effects laku.

4. Po 3 minutách se začne objevovat efekt.

 

Croc Nail Effects instructions

Croc Nail Effects instructions

To je návod, jak je uveden na lahvičce. Barevného laku můžete nanést i 2 vrstvy, ale musíte dodržet pravidlo, že efekt aplikujete na ne zcela suchý lak. (Prostě když se laku dotknete, tak vám nezůstane barva na prstíku, ale v laku zanecháte jasnou daktyloskopickou stopu.) Jedině v tomto případě docílíte krokodýlí kůže na vašich nehtech. Po této fázi to chce dost trpělivosti, sednout si k TV a nic nedělat. Praskání začne po 3 minutách nejdřív! Než je efekt kompletní, zabere to 10-15 min, ale čekání se vyplatí. Pak už jen nadlak a tadááá.

 

Croc Nail Effects aplication

 

Na laku OPI a Zoya jsou trošku silnější vrstvy efektu a ten pak udělá drobnější mozaiku. Na Sally Hansen a BarryM jsem dala slabší vrstvu krokodýla a mozaika vyšla ve větším.

Jaké chyby se můžou vyskytnout při aplikaci? Lak je příliš mokrý nebo naopak je už suchý. Pokud dáte vrstvu efektu na mokrý lak, tak budete mít dost ošklivě nalakované nehty a efekt neudělá vůbec nic, jen se bude už při lakování hrnout. Když to zkusíte na už zaschlém laku, tak budete 15 minut čekat na to, až lak začne praskat a pak vám opadá (jako saze, jak mi bylo napsáno do mailu).

 

Croc Nail Effects fail

Croc Nail Effects fail

Croc Nail Effects fail

Croc Nail Effects fail

Nenechte se odradit prvním nezdarem, pokud máte efekty rády, protože tento lak ho skutečně umí! Možná to bude chtít trochu více trpělivosti, ale ta prý přináší růže, tak proč to netrénovat ;)

posted in Nehty by Bára

6 Comments to "Croc Nail Effects"

 1. trb wrote:

  týjo, koukám na to… ani jsem netušila, že něco takového lak dokáže. a toto popraskání se mi fakt líbí – hlavně na tom fialovém barrym

 2. viennettka wrote:

  Ufff, to je na mě asi moc složité, jak se znám, neodhadla bych ten správný čas a jen bych se u toho vztekala :-) Škoda, ten výsledek se mi líbí.

 3. Dejnicka wrote:

  Tak jak se mi praskací laky nelíbí, tak stejně jako trb na tom Barry M se mi to líbí. Ale stejně jako Péťa bych se u toho vztekala, takže mám smůlu:-D

 4. Kyky wrote:

  Praskáče se mi nelíbí, ale před časem jsem na croc shatter narazila na nějaké lakovací stránce a kochala se! Naprosto dokonalé!!! <3

 5. Kyky wrote:

  A mimohodem – mně teda ani ta aplikace nijak dvakrát složitá nepřijde, prostě je suchá fáze laku, mokrá fáze a něco mezi tím, co je žádoucí… :D

 6. Bára wrote:

  @trb: No, přiznám se, že jsem taky byla překvapená, že to nevypadá zle ;)

  @viennettka: Složitě to vypadá, ale v podstatě nalakuješ ruku, dáš krokodýla a pak koukáš na TV :) Je to pro mě jednodušší než praskací laky.

  @Dejnicka: Mně se to povedlo hned, takže je to jednoduché! S razítky třeba bojuji, ale tohle šlo samo.

  @Kyky: Překvapivě nevypadá špatně, že?! :) Přesně jak píšeš, nic složitého!

  Děkujeme za komentáře! ;)

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.