Color Club Poptastic 2014

Poptastic je neonová kolekce, kterou letos Color Club rozšířil o další zářivé odstíny. K létu neony prostě patří! A já miluju všechny odstíny, finiše, značky, glitry, šupinky i blbinky. Když neonky (trošku opožděně) dorazily, zalil mě nepopsatelný pocit štěstí…asi jako když máte hlad a najíte se něčeho dobrého od maminky :) (Pořád nevím, jak je možné, že babičky a maminky tak úžasně vaří a pečou.)

Kolekce Poptastic 2014 není jen neonová, všechny laky obsahují shimmer. Musím uznat, že odstíny se víc než povedly. Right On je na hranici neonek a Bell Bottom Babe už asi neonkou ani není, ale v řadě těchto laků se neztratí.

Poptastic 2014
Poptastic 2014

 

Nebudu to více okecávat a rovnou jednotlivé odstíny představím ;)

 

Peace, Love&Polish se pro mě stal vítězem. V mých očích je to nejpovedenější odstín z celé kolekce. Barva je lososovorůžová se zlatým shimmer. A jak zlatý shimmer nevyhledávám, tak tady ho miluji <3

Peace, Love&Polish
Color Club Peace, Love&Polish

 

Oranžová Foxy Mama se zlatým shimmerem je ostrá a rozhodně se dokonale hodí k opálení pro všechny lišky mazané. Pokud oranžovou neonku, tak buď Foxy Mama nebo Lava Lamp.

Foxy Mama
Color Club Foxy Mama

 

Not-So-Mellow Yellow je poctivý zvýrazňovač opět se zlatým shimmerem. Možná je výraznější než zvýrazňovač. Hotová DIVOČINA!

Not-So-Mellow Yellow
Color Club Not-So-Mellow Yellow

 

Růžová nesmí chybět… Takže Kapow! nikoho nepřekvapí, ale vlastně překvapuje hodně. Barva vypaluje zorničku, shimmer je modrofialový. Díky tomu je to nepopsatelně výrazný a studený odstín…krásný!

Kapow!
Color Club Kapow!

 

Bell Bottom Babe není typickou neonkou. Vlastně neonový není vůbec. Barva je ale originální, alespoň já podobnou nemám a u CC jsem podobnou nepotkala. Barvu vidím jako chrpově modrou a shimmer je růžový. (Chrpová…co to je za přirovnání? No nic, lepší mě nenapadlo.) Na nehtech se mi moc líbil a je to asi druhý nejoblíbenější lak z kolekce.

Bell Bottom Babe
Color Club Bell Bottom Babe

 

Posledním je Right On, který taky není úplnou neonkou. Připomíná mi Mrs.Robinson nebo Peace Out Purple s modrým shimmerem.

Right On
Color Club Right On

 

Pokud vás baví neonové laky a výrazné nehty, tady nešlápnete vedle. Některé odstíny pod UV světlem září o 106 ;) Schnou většinou do polomatna nebo matna. Téměř u všech jsem lakovala 3 tenké vrstvy. Díky shimmeru kryjí o fous méně, ale bílý podklad to spraví.

Poptastic 2014
Color Club Poptastic 2014

 

A který odstín je ten váš? :)

 

posted in Nehty by Bára

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.