Morgan Taylor Wrapped in Glamour

Na vánoční kolekce se vždycky moc těším. Ne proto, že jsou vánoční, ale většinou se mi trefí do vkusu barevností a provedením. Bývají třpytivé a glitrové…a tak vůbec! Kolekce Wrapped in Glamour není výjimkou a líbí se mi moc <3 Celou kolekci mám nafocenou, takže se podíváme na jednotlivé odstíny.

 

Just Naughty Enaugh – rezavě zlatý lak s holografickýma třpytkama. Glitry se krásně třpytí i na nehtech, ale nepodařilo se mi to vyfotit. Lakuje se dobře a stačily mi 2 vrstvy. Líbí se mi především jako akcent k oživení manikúry ;)

 

Let’s Get Frosty – stříbrný lak s teplým podtónem a bronzovýma glitrama. Lakuje se výborně, k plnému krytí jsou potřeba 2 silnější nebo 3 tenké vrstvy. Typově je tento lak podobný odstínu Tinsel My Fancy z loňské kolekce Gifted in Style.

Morgan Taylor Let's Get Frosty

 

Girl Meets Joy je nejtmavší z celé kolekce. Temně fialovomodrá s modrým, fialovým a růžovým shimmerem. Kryje ve 2 vrstvách. Patří k lakům, které mě v kolekci zaujaly! Pokud se nepletu, podobný lak v nabídce nemáme.

Morgan Taylor Girl Meets Joy

 

You’re So Elf-Centered je naprosto dokonalý! Fialovovínový lak s nádherným shimmerem. Jeho krása se špatně fotí a v reálu je ještě krásnější <3 Stačí 2 vrstvy ke kochání se vlastní manikúrou.

Morgan Taylor You're So Elf-Centered

 

Rocking My Stocking nadchne „červenofily“. Pro mě trošku netradiční brusinkově červený lak s nádherným červeným shimmerem. Pohodové 2 vrstvy laku a pak už jen cukroví s punčem. Tohle je další překvapení kolekce ;)

Morgan Taylor Rocking My Stocking

 

Who Nose Rudolph? patří k vanoční červené klasice. Je ostře červený a lakuje se jako po másle. Šikovným stačí 1 vydatnější vrstva, já jsem lakovala obligátní dvě.

Morgan Taylor Who Nose Rudolph?

 

Jsem zvědavá, jestli a jak moc se vám kolekce líbí? Vybraly byste si svůj vánoční lak? ;)

Hezký den ❆

 

posted in Nehty, Vzorníky by Bára

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.