Pink Ribbon, Vintage Rose, Sunset, Pink Suede swatch

Autor: Bára  //  Rubrika: Rty, Vzorníky

Po čase jsem nafotila pár rtěnek. Jedná se o 4 nejnovější odstíny, všechny krásně krémové a všechny nějak lazené do růžova. Barvy nejsou nijak násilné, většinou jen zvýrazní poměrně přirozeně rty. Takže se hodí i pro ty, kteří se rtěnek zatím trochu bojí (jako já).

Pink Ribbon (lp153) je tlumená růžová, poměrně přirozená a hezky zvýrazní rty. Na fotce úplně vlevo.

Vintage Rose (lp152) růžovofialová/starorůžová (možná s trochou hnědé?), druhá zleva.

Sunset (lp151) je růžovooranžová. Myslím, že je to ideální varianta, pokud nechcete klasicky rudé rty, ale přece jen nějak výraznější ano ;)

Pink Suede (lp150) je taková „nude“ varianta pro snědší typy. Růžovohnědá rtěnka, která může posloužit i k jemnému zvýraznění/natónování rtů – záleží, jak opálené zrovna jste :)

Lippaints1

Lippaints2

Lippaints3

Lippaints4

Lippaints5

Raději rtěnku nebo lesk? Našli/y jste si tady svůj odstín?

Marshmallow (pink)

Autor: Bára  //  Rubrika: Nehty, Rty

U nás sladký, růžovobílý bonbónek s houbovitou konzistencí. Tak trochu mé dětství ;) „Maršmelouny“ se prodávají pořád, ale já už je asi nejím…nebo spíš si je nekupuji. Jsou v obrovských pytlících a rozplývají se na jazyku! (Aspoň tak si je pamatuji já.) A z amerických filmů vím, že se dají opékat i nad ohněm :D Ale tohle jsem teda nikdy nezkoušela. Při mém štěstí by se mi bonbónek roztekl, zůstaly by mi oči pro pláč, ohořelý klacek a „maršmelou“ smažící se v pekle.

Teď zpátky do reality dnešních dní… Lak Marshmallow Pink je krémový, něco mezi tělovou a lehce broskvovou barvou. Úžasně koresponduje se rtěnkou od Barry M. (Možná bych mohla bliknout fotku rtěnky a laku…?! Ale neslibuju!) Lakovalo se s ním dobře, 2 vrstvy stačí a pokud na fotkách vidíte v laku „díry“, tak věřte, že ve skutečnosti tam nejsou ;)   Lakování není moc povedené, měla jsem v ruce třas nebo-li jsem prostě nešika ;)

np_marshmallow

np_marshmallow2

np_marshmallow3

Edit: Nakonec jsme Marshmallow koupili a musím vám to napsat – chutnají pořád stejně! Jako sladká, trochu jahodová a pomoučená houba na mytí nádobí :D Takže pár fotek pro pobavení ;)

np_marshmallow4

A tady můj chlupatý obličej!

np_marshmallow5

np_marshmallow6

Kdy jste si naposledy dali „Maršmelou“?