Color Club Poptastic 2014

Autor: Bára  //  Rubrika: Nehty, Vzorníky

Kolekce Poptastic je evergreen. V roce 2014 zažila kolekce rozšíření a oživení. K neonový barvám se přidal odzbrojující shimmer a vznikla Poptastic 2014. Všechny odstíny se lakují snadno, krásně kryjí a skvěle vypadají!

 

Peace, Love&Polish je korálově růžový lak s nádherným zlatým shimmerem

 

Foxy Mama jako liška rezavá, kterou doplňuje oranžovozlatý shimmer.

 

Not-So-Mellow Yellow vám vypálí svou neonově žlutou zrak! Doplňuje ho zlatý shimmer ;)

 

Kapow je přenádherná růžová s modrofialovým shimmerem.

 

Bell Bottom Babe se svou modrou barvou a růžovým shimmerem lehce v kolekci vybočuje :)

 

Right On je barevně možná nej z celé kolekce! Nádherný fialový lak s fialovomodrým shimmerem.

 

Který lak z kolekce je podle vás ten nej?

 

Color Club Starry Tempress kolekce

Autor: Bára  //  Rubrika: Nehty, Vzorníky

Kolekce Starry Tempress je starší kolekce laků, které v sobě spojují neonky a holografické glitry. Určitě zajímavá kombinace pro všechny holomaniaky a holosexuály! Laky schnou polomatně a je potřeba vrstva nadlaku, aby vše bylo dokonalé. Glitry pak dostávají nádherný lesk a začnou se magicky blýskat ;) V celé kolekci je 7 laků, z čeho jeden je jen glitrový topper.

 

You Got Soul-Ar

 

Space Case

 

Ultra-Astral

 

Wink, Wink, Twinkle

 

Otherwordly

 

Glitter Envy

 

To je celá kolekce :) Letní, veselá a díky třpytkám hravá!

Morgan Taylor Wrapped in Glamour

Autor: Bára  //  Rubrika: Nehty, Vzorníky

Na vánoční kolekce se vždycky moc těším. Ne proto, že jsou vánoční, ale většinou se mi trefí do vkusu barevností a provedením. Bývají třpytivé a glitrové…a tak vůbec! Kolekce Wrapped in Glamour není výjimkou a líbí se mi moc <3 Celou kolekci mám nafocenou, takže se podíváme na jednotlivé odstíny.

 

Just Naughty Enaugh – rezavě zlatý lak s holografickýma třpytkama. Glitry se krásně třpytí i na nehtech, ale nepodařilo se mi to vyfotit. Lakuje se dobře a stačily mi 2 vrstvy. Líbí se mi především jako akcent k oživení manikúry ;)

 

Let’s Get Frosty – stříbrný lak s teplým podtónem a bronzovýma glitrama. Lakuje se výborně, k plnému krytí jsou potřeba 2 silnější nebo 3 tenké vrstvy. Typově je tento lak podobný odstínu Tinsel My Fancy z loňské kolekce Gifted in Style.

Morgan Taylor Let's Get Frosty

 

Girl Meets Joy je nejtmavší z celé kolekce. Temně fialovomodrá s modrým, fialovým a růžovým shimmerem. Kryje ve 2 vrstvách. Patří k lakům, které mě v kolekci zaujaly! Pokud se nepletu, podobný lak v nabídce nemáme.

Morgan Taylor Girl Meets Joy

 

You’re So Elf-Centered je naprosto dokonalý! Fialovovínový lak s nádherným shimmerem. Jeho krása se špatně fotí a v reálu je ještě krásnější <3 Stačí 2 vrstvy ke kochání se vlastní manikúrou.

Morgan Taylor You're So Elf-Centered

 

Rocking My Stocking nadchne „červenofily“. Pro mě trošku netradiční brusinkově červený lak s nádherným červeným shimmerem. Pohodové 2 vrstvy laku a pak už jen cukroví s punčem. Tohle je další překvapení kolekce ;)

Morgan Taylor Rocking My Stocking

 

Who Nose Rudolph? patří k vanoční červené klasice. Je ostře červený a lakuje se jako po másle. Šikovným stačí 1 vydatnější vrstva, já jsem lakovala obligátní dvě.

Morgan Taylor Who Nose Rudolph?

 

Jsem zvědavá, jestli a jak moc se vám kolekce líbí? Vybraly byste si svůj vánoční lak? ;)

Hezký den ❆

 

Pink Ribbon, Vintage Rose, Sunset, Pink Suede swatch

Autor: Bára  //  Rubrika: Rty, Vzorníky

Po čase jsem nafotila pár rtěnek. Jedná se o 4 nejnovější odstíny, všechny krásně krémové a všechny nějak lazené do růžova. Barvy nejsou nijak násilné, většinou jen zvýrazní poměrně přirozeně rty. Takže se hodí i pro ty, kteří se rtěnek zatím trochu bojí (jako já).

Pink Ribbon (lp153) je tlumená růžová, poměrně přirozená a hezky zvýrazní rty. Na fotce úplně vlevo.

Vintage Rose (lp152) růžovofialová/starorůžová (možná s trochou hnědé?), druhá zleva.

Sunset (lp151) je růžovooranžová. Myslím, že je to ideální varianta, pokud nechcete klasicky rudé rty, ale přece jen nějak výraznější ano ;)

Pink Suede (lp150) je taková „nude“ varianta pro snědší typy. Růžovohnědá rtěnka, která může posloužit i k jemnému zvýraznění/natónování rtů – záleží, jak opálené zrovna jste :)

Lippaints1

Lippaints2

Lippaints3

Lippaints4

Lippaints5

Raději rtěnku nebo lesk? Našli/y jste si tady svůj odstín?

Lip Paints

Autor: Bára  //  Rubrika: Vzorníky

Navazuji na předchozí příspěvek. Najdete tady jen část odstínů, abych Vás nezahltila ;) A doufám, že Vám to pomůže alespoň trochu při výběru správného odstínu.

Krátce se zmíním k tomuto výrobku. Rtěnky Barry M jsou velmi příjemné konzistence – krásně krémové a rty jsou vláčné (některé rtěnky jiných značek trochu stahují a vysušují). Barvy jsou syté. A trvanlivost nalíčení?! Neposoudím – jsem typický „slízávač“, kterému i neslíbatelné rtěnky vydrží 2 hodiny jakžtakž.

První mazanice na ruce je Touch Of Magic – zelená rtěnka, která se přizpůsobí barvě rtů podle jejich kyselosti/zásaditosti a jen lehce je zvýrazní. Je to fajn jako dárek pro nějakou malou princeznu, která ráda šminky, ale má na ně ještě čas. Nebo pro někoho, kdo chce jen lehce zvýraznit vlastní barvu rtů, ale nic vyzývavého. Navíc tahle záležitost i pečuje o Vaše rty, takže doporučuji.

Poslední mazanice je má „láska na první pohled“. Jedná se o lesk na rty v odstínu Strawberries and Cream. Je tam pouze pro srovnání. Tento odstín je fajn samotný nebo i přes rtěnku. Na rtech hodně příjemný a navíc má úžasnou vůni. Za tu cenu určitě stojí alespoň za vyzkoušení! (Lesky z této kolekce voní každý jinak ;) Fantazie!)

S BLESKEM

lp_vzornik

BEZ BLESKU

lp_vzornikII

DD 17 – DD 52

Autor: Bára  //  Rubrika: Vzorníky

Zatím jsem Vás ohrožovala pouze vlastní lidovou tvorbou. Tohle je sice trochu pokračování, protože se odehrává na mé bledé ruce, ale příliš tvořivé to není ;)

Budu postupně doplňovat tyhle vzorníky, abychom všichni měli představu o barvách. Vždy to budou „příbuzné“ barvy. Začínám odstíny hnědé/béžové. DD jsou stejné konzistence, takže se dají mezi sebou míchat už v kalíšku (pokud si chcete vyrobit vlastní odstín). Navíc je můžete přidat do krému a udělat si krémovou tvářenku, do lesku na rty, laku na nehty nebo do gelu na neht. modeláž ;)

vzornikdd_17-52vzornikdd_17-52II