O nás

moješminky.cz chtějí zprostředkovat zákazníkům kvalitní značkovou kosmetiku, a to jak dekorativní, tak pečující. moješminky.cz začnou s kosmetikou anglické společnosti Barry M a postupně se pokusí do sortimentu přidat další značky vyhlášených výrobců, kteří jsou v České republice dostupní obtížně nebo vůbec.

Dlouhodobě mají být moješminky.cz i sociálním místem, které bude podporovat své uživatele ve výměně informací a zkušeností s používáním kosmetiky, poskytovat odborné rady partnerských odborníků, návody pro správné nebo vhodné používání kosmetiky a péči o pleť. Za svá aktiva považujeme orientaci na kvalitu, na příjemný uživatelský zážitek,  dále zkušenosti z oblasti kosmetiky, obchodu, elektronického marketingu a domény podnikových IT technologií.

Především ale Bára, Lukáš a Tomáš striktně trvají na prodeji kosmetiky, která nebyla testována na zvířatech, a to ani coby její jednotlivé komponenty. Nevěříme, že zvířata mají radost z aplikace pokusných vzorků a že šminky potřebují ke svému životu. Věříme, že práva zvířat je potřeba bránit a pomáhat jejich prosazování.

Bára, Lukáš a Tomáš – moješminky.cz

Kontakt: info@mojesminky.cz

 
Powered by Wordpress. Design by Bingo - The Web Design Experts.